עיצוב דירות יוקרה בחיפה, דגשים חשובים

כאשר ניגשים לעיצוב של דירה בחיפה אסור להיכנע לכל מיני טרנדים או אופנות חולפות מבלי להקדיש מחשבה למה שאנו באמת רוצים או מרגישים. במיוחד הדבר חיוני כאשר מדובר על עיצוב דירות יוקרה בחיפה. בעזרתה האדיבה של מעצבת פנים מנוסה ריכזנו כמה דגשים חשובים מאוד בנושא זה.

עיצוב דירות יוקרה בסגנון שלכם

ניתן לפרש את צמד המילים דירת יוקרה בהרבה מאוד מובנים. למעשה, כל אחד עשוי לראות את היוקרתיות בצורה קצת אחרת גם אם יש קווים וסגנונות מסוימים שלגביהם תהיה הסכמה כמעט גורפת שהם יוקרתיים. עיצוב בשיש, למשל, משדר יוקרה ואין ספק כי החלפת אסלות ישנות לאסלות מרחפות משפר את העיצוב. אבל אסור שמעצב פנים או מעצבת ייקחו את הדברים כמובנים מאליהם. עיצוב דירות יוקרה בקריות או בחיפה עצמה יצריך ליבון צרכים מעמיק. המעצבת חייבת להבין היטב מהו הטעם של לקוחותיה, מה מדבר אליהם ולא פחות חשוב, לאיזה סגנון הם לא מתחברים כלל.

אלמנטים מובילים של יוקרה

בתהליך של עיצוב בתים פרטיים או בעיצוב של דירות גדולות ויוקרתיות נהוג לשלב כמה אלמנטים מובילים של יוקרה. נדגיש כי לא חייבים לכלול את כל האלמנטים הללו אך בדרך כלל חלקם ישולבו בצורה כזאת או אחרת. אנו מדברים למשל על העדפה של פתרונות ספא יוקרתיים או מקלחונים חדישים ויוקרתיים במקום אמבטיות סתמיות. אנו מדברים על העדפת חללים גדולים ומרווחים, במקום חדרים קטנים שנראים יותר חשוכים ולא מסבירי פנים. שימוש מושכל בחיפויים, בחיפויי חוץ ובעיקר בחיפויי פנים, משדרגים מאוד את הדירה וניתן לשלבם באחד הקירות בסלון, במטבח ועוד. גם נישות גבס, תקרות מונמכות ותאורה עילית מהווים נדבך אלגנטי ויוקרתי ראוי.

סדר, הרמוניה, תאורה וצבע

דגש חשוב נוסף בעיצוב דירות יוקרה כולל תשומת לב לסדר, להרמוניה, לתאורה ולשילובי צבעים. הרמוניה בעיצוב בין החללים השונים, בין המטבח לבין חדר האורחים, בין המבואה לבין המרפסת מעניק תחושה יותר נכונה. גם בחירת צבעים נכונה והשילוב עם גופי תאורה מעולים מעלה מאוד את שביעות הרצון. תאורה מחמיאה יכולה להדגיש אלמנטים עיצוביים וביכולתה אף להקנות רושם יותר גדול ויותר מפואר, לחדרים קטנים ולפינות מעוצבות (כדוגמת פינת עבודה ואפילו חדר ארונות). במיוחד חשוב להשקיע בתאורה למטבח, לפינת אוכל ולסלון.

עיצוב דירות יוקרה
עיצוב דירות יוקרה