באזור הצפון ניתן למצוא בתים ודירות במגוון עיצובים. דירות סטנדרטיות שמגישים הקבלנים הגדולים לרוכשי הדירות לא מעניקות עד הסוף את התחושה של בית אמיתי, חמים ומרגש. על מנת להפוך בית או דירה ליפים ולמעוצבים באמת, על מנת להרגיש שהבית באמת מרגש ומיוחד צריך להשקיע יותר בעיצוב פנים. מעצבת פנים בצפון יכולה להפוך את המקום שלכם למתאים בדיוק לצרכים שלכם. זו יכולה להיות דירה חדשה אך סטנדרטית שרוצים לשפר. זו יכולה להיות דירה שרוכשים בשוק החופשי (דירת יד שניה) ורוצים להפוך למקום מרשים, יפה ובסגנון חדיש. זה יכול להיות כמובן גם בית צמוד קרקע או משרד חדש שיעוצבו באופן לא סטנדרטי ועל פי קונספט רצוי.

איך מוצאים מעצבת גדולה מהחיים

לכל אחד טעם משלו וסגנון משלו. יש כאלה שרוצים עיצוב של בית בסגנון גדול מהחיים. יש כאלה שרוצים לשים דגש על פונקציונליות ופרקטיות, עם אסתטיקה נלווית. לפעמים רוצים להפוך דירת בוטיק קטנה לחלל שמרגיש גדול ומעוצב, עם המון פתרונות אחסון יעילים. לא משנה מהי הדרך שבה אתם רואים את בית החלומות או את המשרד שאתם רוצים לפתוח, אתם צריכים מעצבת פנים גדולה מהחיים. אבל איך מוצאים אותה? שלב ראשון הוא להתמקד בהמלצות. מציאת מעצבת פנים בחיפה המלצות קלה יותר מאי פעם כאשר לעזרת הלקוחות עומדים לא רק החברים מהשכונה, מהעבודה, או בני המשפחה. גם ברשתות החברתיות ניתן למצוא המלצות אמיתיות, מאנשים אמיתיים. אבל המלצות זה לא מספיק וצריך יותר מזה.

תיק עבודות שמדבר אליכם

הדבר שבאמת יעזור לכם למצוא מעצב פנים גדולה מהחיים יהיה ההתרשמות מהאדם שמאחורי המעצבת וגם תיק העבודות, שהוא המדד למקצועיות ולטעם טוב. כדי להתרשם מהאדם שמאחורי העיצובים, עליכם לפגוש בארבע עיניים מעצבת פנים לדירות יוקרה או לבתים ופשוט לשוחח. לבדוק האם יש הבנה וכימיה. באותה הזדמנות, בקשו לראות דוגמאות לעבודות ופרויקטים קודמים. זכרו כי כאשר אתם מביטים בצילומים של בתים מעוצבים של אחרים אתם לא חייבים להרגיש שזה הבית בשבילכם. מה שאתם צריכים להרגיש זה שרואים שיש יד מכוונת ויש חשיבה מאחורי הדברים. כאשר תגבשו קונספט ותתייעצו עם מעצבת הפנים, זה יהיה המקום להבהיר מהן ההעדפות שלכם ומהו החזון שאתם מדמיינים כאשר אתם חושבים על בית החלומות שלכם.